Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
HEAVEN BEACH RESORT (Adult Only)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во областа Kızılağac на 10км од Манавгат и 65км од аеродромот во Анталија. 

СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 252. Делукс соби, (28m², една спална соба, едно купатило, макс. 2 лица), Superior соби (36m², две спални соби одвоени со врата, едно купатило, макс. 4 лица), Junior апартман (една спална соба, една дневна соба, едно купатило, макс. 2 лица), Делукс апартман (45-64m², една спална соба, една дневна соба, џакузи, макс. 2 лица), Премиум апартман и 6 соби за хендикепирани лица. Сите соби се со купатило со када и туш, фен, централна клима, телефон, мини бар (се дополнува со вода, безалкохолни пијалоци и пиво секој ден), електричен бокал, сет за кафе и чај, сеф, сателитски LCD TV и музички канали, ламинат на подот, балкон. WI – FI интернет конекција е бесплатна. 

СОДРЖИНИ: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани – Lalezar – Турска кујна, Cielo A’la Carte – морска храна, Tanuki – кујна од Далечниот исток, барови околу целиот хотелски комплекс, Диско клуб. Доктор, бебиситер, фен, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, услуги за перење и пеглање, продавници и рент а кар не се вклучени во цената. WI-FI интернет конекција е бесплатна. 

СПОРТ И ЗАБАВА: Внатрешни и надворешни базени за возрасни, лизгалици на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, одбојка на плажа, тениски терени, пинг понг. НЕ Е ВКЛУЧЕНО: спортови на вода, салон за убавина, масажа, осветлување за тениски терени, опрема и часови по тенис, билјард, куглање, компјутерски игри. Забавни програми со професионален тим во текот на денот и шоу програми во вечерните часови. 

ПЛАЖА: Хотелска приватна плажа, песочна со камчиња, лежалки, чадори и пешкири на плажа се бесплатни. Приватни павиљони со претходна резервација и доплата.