Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Grand Seas HOSTMARK Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Овој хотел сместен на сама плажа е одалечен 12 км од центарот на Хургада и 8 км од аеродоромот
Сместување: Располага со вкупно 230 соби, секја опремена со купатило, фен, ТВ, мини бар, клима, сеф, балкон или тераса
Хотелски содржини: Хотелот располага со главен ресторан во кој се служат специјалитет од интернационална кујна, 2 A la carte ресторани, 3 бара(лоби, покрај базен и на плажа), дискотека, сервис за перење, интернет центар, продавници, менувачница и фризерски салон
Спорт и забава: На љубителите на спорт на располагање им е надворешен базен, со посебен дел за деца, 2 тениски игралишта, пинг понг, билјард, разни спортови на вода, гњурачки центар, спа центар со сауна, парна бања, џакузи и простории за масажи. За најмалите гости хотелот располага со мини клуб и забавен парк на плажа, со анимации наменети посебно за нив.
Плажа: Хотелот располага со прекрасна песочна плажа во природна лагуна