Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GRAND RING HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа во областа Beldibi, 20км од Кемер и 40км од аеродромот во Анталија.

СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 295, во главна зграда и во анекс. Во главна зграда-стандардни соби 245 (28м², макс.2+1 лица), стандардни фамилијарни суити 20 (76м², две спални соби, купатило, балкон, макс.6 лица), поврзани соби 4 (40м², спална, дневна, купатило, поглед на мора, макс. 4 лица). Во Анекс-стандардни соби 23 (19м², макс.2 лица), Јуниор суит 3 (56м², дневна, спална, купатило, макс.5 лица). Сите соби се со купатило со када, туш, фен, клима, тепих на под, телефон, мини бар (се наплаќа),сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали.

СОДРЖИНИ: Главен ресторан со шведска маса, бар покрај базен. Доктор, чување деца, перална, продавници, телефон, факс, интернет, електронски игри, rent a car, се наплаќаат.

СПОРТ И ЗАБАВА: Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, фитнес центар, Турка бања, сауна, пинг понг. Спортови на вода, масажа, билијард, се наплаќаат. Забавни програми и натпревари преку ден, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца.

ПЛАЖА: Хотелска приватна плажа, со камчиња. Лежалки на плажа и чадори за сонце се бесплатни. Пешкири за плажа со депозит.