Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Grand Montana Aparthotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во најпрестижниот дел на Банско, 800 метри од Гондолата, и имa лесен пристап до сите  атракции на ресортот.

Соби: Хотелот располага со 11 студија, 18 еднособни апартмани и 20 двособни апартмани. Собите се опремени со САТ ТВ, сеф, фен, микробранова, ДВД и WiFi.

Хотелски содржини: Хотелот вклучува СПА и спортски центар, базен и ресторан кој слулжи Бугарска и Европска кујна. Достапно за сите гости е беплатниот превоз до Гондолата.

Цената вклучува: Употреба на сауна, парана бања, базен, WiFi и превоз до гондолата.