Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GALERI RESORT HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Одличен хотел од категоријата 5* реновиран во 2012 година, со површина од 10.000 м2. Лоциран е на 25 км од Сиде, 35 км од Аланија и 90 км од аеродрoмот во Анталија.

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 289 соби сите модерно уредени и опремени со сателитска ТВ, бања, балкон / тераса, бесплатен WiFI интернет.

СОДРЖИНИ: За своите гости хотелот нуди 1 главен ресторан, 3 а ла карт ресторани, барови,

СПОРТ И ЗАБАВА: Хотелот располага со отворен базен, аква парк за децата, пинг понг, тенис, билијард, пикадо, фитнес центар, спа центар, спортови на плажа, тим за анимација, мини клуб за деца, дискотека.

ПЛАЖА: Располага со сопствена песочна плажа на која лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.