Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Flora Complex
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Се наоѓа во центарот на Боровец, 50 метри од гондолата. Хотелскиот комплекс се состои од главната зграда - FLORA, FLORA COMPLEX која е поврзана со главната зграда со топла врска и пет одделни згради со станови и студија –FLORA RESIDENCE.

Соби:Сите соби, студија и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, радио, кабловска телевизија, телефон и балкон. Студиа и апартмани, исто така, имаат кујна.

Хотелски содржини:Во главната зграда покрај рестораните и баровите, има базен, фитнес центар и спа со сауна и џакузи. Хотелот располага со паркинг, гаража и остава за ск иопремата. Гостите на FLORA COMPLEX го користат ресторанот на хотелот, базен и фитнес центар. Гостите на FLORA RESIDENCE го користат ресторанот сместен во DAISY зградата.

Цената вклучува:Употреба на базен и фитнес центар во Флора хотелот.