Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Festa Winter Palace
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа на 50 метри од патеката „Црвено знаме“ и четвороседската  жичарница Ситниаково експрес, и 300 метри од долната станица на гондола во Боровец.

Соби:Хотлеот има вкупно 66 соби, од кои 39 се стандардни, 15 се JUNIOR SUITES и 12 луксузни апартмани. Стилски опремените соби имаат бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, мини бар и сеф.

Хотелски содржини: Хотелот има два ресторани, лоби и виски бар, конференциска сала. СПА центарор има базен, сауна, солариум, џакузи и простории за масажи. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:Употреба на базен, фитнес центар, сауна, парна соба, релаксирачка зона и Wi-Fi.