Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
FAME RESIDENCE BEACH (PARK)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА :  Хотелот е сместен на самата плажа на брегот на Кемер, оддалечен 50 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија.

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 110 соби сите модерно уредени и опремени со бања, клима уред, сателитска ТВ, сеф, мини бар, балкон / тераса.

СОДРЖИНИ: Хотелот нуди главен ресторан, а ла карт ресторан и  3 бара

СПОРТ И ЗАБАВА: Отворен базен, базен за деца, турска бања, сауна, фитнес центар (овие услуги можете да ги користите во хотел Fame Residence Kemer), спортови на вода и дополнителни активности во хотелот. 

ПЛАЖА: Сопствена песочна плажа означена со Сино Знаме за чистина на водата, лежалките, пешкирите и чадорите за сонце се бесплатни за гостите.