Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
FALCON NAAMA STAR
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 700м од центарот Naama Bay, во средиштето на ноќниот живот, клубови , кафичи и дискотеки, на 7км од Old Market и на 12 км од аеродромот.

Сoби:  Хотелот има 185 соби, опремени со купатило, клима, фен, сателитска телевизија, сеф и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има бар на терасата и покрај базенот, снек бар, бедуин кафе, продавница за сувенири. Wi Fi конекцијата е со екстра доплата.

Спорт и забава: Хотелот има голем надворешен базен со џакузи и детски дел, турска бања, сауна, просторија за масажи и центар за нуркање.

Плажа: Плажата се наоѓа на 700м од хотелот.