Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Evelina Palace
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е оддалечен 1 км од гондолата,  до која се обезбедува трансфер  со минибус,  а 350 метри од центарот на градот стариот (етно) дел.

Соби: Сите соби имаат бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон и мини бар. Семејните простории се со поголема големина и имаат две фотелји.

Хотелски содржини: Покрај ресторанот, хотелот има и лоби бар. Сефот е достапен на рецепција ( со доплата), а Wi-Fi е бесплатен во лобито. СПА центарот има базен, сауна и просторија за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува:
Употреба на базен, сауна, фитнес центар, Wi-Fi и транспорт на гондола.Употреба на базен, сауна, фитнес центар, Wi-Fi и транспорт на гондола.