Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Desaret
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на самото крајбрежје на Охридското езеро, во туристичката населба Пештани, на 12км од Охрид. Изграден e во традиционална Охридска архитектура од 19 век.

Сместување: Хотелот има 246 двокреветни соби, 6 апартмани, 9 вили. Собите имаат работна маса, ТВ со рамен екран и  бања. Секоја соба е опремена со гардеробер.

Содржини: Хотелот располага со ресторан,бар,конференциска сала со капацитет за 700 лица, wi-fi интернет

Спорт и забава : Гостите на располагање имаат спортски терени за тенис, одбојка, фудбал, сала за пинг-понг и куглање.