Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
DAFOVSKA HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа во центарот на Пампорово преку улицата од хотелот Перелик и 900 метри од ски-лифтот до кој се организира трансфер со минибус.

Соби: Хотелот располага со 34 стандардни соби и 10 апартмани. Секоја соба има сопствена бања (туш / тоалет), LCD телевизор, телефон, фрижидер и балкон. Апартманите имаат посебна спална соба.

Хотелска  содржина: Покрај главниот ресторан, хотелот има и лоби бар, Wi-Fi е достапно низ целиот хотел. СПА центарот вклучува сауна, парна соба, џакузи и простории за масажа. Хотелот располага со паркинг и просторија за ски опремата.

Цената вклучува: Wi-Fi, трансфер до гондолата.