Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CORAL SEA SENSATORI
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој луксузен хотел е оддалечен 3км од аеродромот и 18км од центарот на Naama Bay.

Сoби: Хотелот има 470 соби, кои се опремени со купатило, фен, мини бар, сателитска, клима, сеф и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и 5 A-la carte ресторани- Италијански, Американски, суши, скара и Либански и неколку барови. Во склопот на хотелот има и СПА и фитнес центар, менувачница и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: Хотелот има 4 базени, терени за тенис, одбојка, детски клуб и игралиште за најмладите. Исто така се достапни и спортови на вода и гњурење. Хотелот има професионален аниматорски тим за целодневна забава на гостите.

Плажа: Хотелот има песочна сопствени плажа со корални гребени.