Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CORAL BEACH TIRAN
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во заливот Sharks, на 8км од аеродромот и на 7км од центарот на Naama Bay.

Сoби:  Хотелот располага со 367 соби. Сите соби се климатизирани и опремени со купатило, сателитска телевизија, сеф, мини бар и балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и неколку a la carte ресторани, 5 барови, продавници, салон за убавина, менувачница. Wi Fi конекцијата е бесплатна во хотелското лоби.

Спорт и забава: Гостите на располагање имаат 3 надворешни базени, СПА центар, фитнес, тениски терени и различни спортови на вода. За најмладите гости хотелот нуди детски базен, мини клуб и игралиште.

Плажа: Хотелската плажа е до корален гребен со најразличен живописен подводен свет, што ја прави идеална за нуркање.