Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CORAL BEACH MONTAZAH RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Ras Nasrani. Од центарот на Naama Bay е оддалечен 15км, а од аеродромот 8км.

Сoби:  Хотелот има 248 соби. Сите соби се климатизирани и опремени со купатило, фен, сателитска телевизија,телефон, мини бар, балкон.

Хотелски содржини: Покрај главниот ресторан, хотелот има и a la carte ресторан со морски специјалитети, 3 барови, продавници за сувенири, салон за убавина, менувачница. Wi Fi конекцијата е бесплатна во хотелското лоби.

Спорт и забава: Гостите на располагање имаат 2 надворешни базени, СПА и фитнес центар, терени за тенис, одбојка, спортови на вода. Детски базен, мини клуб и целодневна анимација е достапна за најмладите.

Плажа: Хотелот има сопствена приватна песочна плажа.