Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CLUB MEGA SARAY
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Белек, 35км од Анталија и 28км од аеродромот.
Соби: Хотелот има вкупен број на соби 500 кои се наоѓаат во главна зграда, клуб зграда и во Deluxe блок згради. Сите соби се опремени со купатило со туш кабина и када, фен, сплит клима систем, телефон, мини бар , сеф , сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, ресторан и бар на плажа, A’la Carte ресторани: Sofra (Турски), La Prima (Италијански), Red Far East (кујна од Далечен Исток), Grill Corner, El Porto (Мексикански), и Lagos (Рибен ресторан) со претходна резервација. Барови на различни локации во хотелскиот комплекс. Доктор, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, шопинг центар, фризер, rent a car се доплатуваат. WI-FI интернет конекција е бесплатна.
Спорт и забава:Хотелот располага со  надворешни и внатрешни базени, детски базени, relax базен, лизгалки на вода, фитнес центар, сауна, турска бања, 16 тениски терени, пинг – понг, кошарка, мини фудбал, мини голф, се бесплатни.  Тениски терени, опрема за тенис и часови по тенис, спортови на вода, SPA  Wellness центар, масажа, билијард, компјутерски игри се со доплата. Забавни програми во текот на денот и навечер шоу програми, мини клуб за деца од 4 – 14 години со различни програми.
Плажа: Хотелска приватна песочна плажа, со бесплатни лежалки, чадори .