Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CHARMILLION CLUB AQUAPARK
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Се наоѓа на 13,5 км од Naama Bay и 4 км оддалечен од аеродромот.

Сместување: Хотелот има 302 соби и сите имаат бања, фен, тераса или балкон, сателитска ТВ, клима уред, телефон, сеф, мини бар.

Хотелски содржини: Хотелот има 3 ресторани, од кои еден главен ресторан и два А-la carte ресторани, Италијански и Индиски ресторан, 24-часовен Terrace бар, бар на базен, Aqua бар, СПА и фитнес центар, ноќен клуб, бесплатен детски клуб, 2 надворешни тениски игралишта, шатл сервис, и бесплатен Wi-Fi  во лобито.

Спорт и забава: Аква парк со 10 тобогани за возрасни & 12 тобогани за деца, lazy river, 2 надворешни базени, бесплатен детски клуб, ноќен клуб, 1 надворешно тениско игралиште, одбојка на плажа, пинг понг маса, билијард (со доплата), центар за нуркање, дневна и вечерна анимација за деца и возрасни.

Плажа: Хотелот се наоѓа на само 1 км од своја приватна плажа со корален гребен, со бесплатни лежалки и чадори на базен и на плажа.