Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Casa Karina
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот има одлична локација,  оддалечен 150м од гондолата и 1км од центарот на стариот град.

Соби:Хотелот се состои од две згради поврзани со топла врска. Едната зграда има 14 студија, 28 еднособни и 22 двокреветни апартмани, додека другата има 54 соби. Сите соби, студија и апартмани имаат бања (туш / тоалет), фен, сателитска ТВ, телефон, фрижидер. Апартманите се состојат од дневна соба и една или две спални соби и имаат кујна.

Хотелски содржини:Хотелот располага со ресторан и лоби бар. Wi-Fi е достапен во лобито, додека на рецепцијата е достапен и сеф. Билијард, електронски видео игри се на располагање на гостите. Хотелот располага со СПА центар со базен, сауна, парна соба, џакузи, простории за масажа и фитнес центар. Хотелот располага со паркинг, гаража (со доплата) и просторија за ски опрема.

Цената вклучува:Употреба на базен, сауна, парна соба, фитнес центар и Wi-Fi.