Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
BONE CLUB SVS
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Mahmutlar, на 13км од центарот на Аланија, и на 140 км од аеродромот во Анталија.
Сместување : Хотелот 253 соби.Сите соби се со приватно купатило со туш или када, фен, клима систем, телефон, мини бар (празен), сеф (екстра се наплаќа), сателитска телевизија и музички канали, ќерамички плочки на подот, балкон.
Содржини: Главен ресторан за сервис шведска маса, барови покрај базенот, лоби бар. Доктор, фризер, сервис за перење, телефон, факс, интернет кафѐ и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. WI-FI интернет конекција се наплаќа.
Спорт и забава :Отворени базени за возрасни и деца, водена лизгалица, пинг понг, фитнес, одбојка на плажа, Турска бања. Водени спортови, сауна, масажа дополнително се наплаќаат. Мини клуб за деца од 4 до 12 години, детско игралиште.
Плажа :Хотелска плажа, песочна и со камчиња, (достапен е тунел под патот), лежалки и чадори за сонце не се наплаќаат.