Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Belvedere Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Св. Стефан, на 4 км од Охрид и на 100м од Охридското крајбрежје.

Сместување: Собите се опремени со клима уред, балкон, поглед на плажа, кабловска телевизија, фен за коса, Wi-Fi интернет, мини бар, сеф, LCD тв.

Содржини: Хотелот располага со ресторан, пијано лоби бар, сала за состаноци.

Спорт и забава: Хотелот нуди тура со брод, рент а бајк, продавница.