Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
BARUT KEMER
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, 55км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Сите соби се со купатило со туш кабина, фен, централна клима, телефон, мини бар (вода, минерална вода, сокови и пиво, се дополнува секој ден), сеф, електричен бокал, сет за кафе и чај, тепих на подот, сателитска ТВ и музички канали, Wi-Fi интернет. Хотелот е реновиран Зима 2016/2017
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани (Safran-Турска кујна, Asian-Далечен Исток, Olive-Италијанска кујна, Ocean-морска храна, Снек ресторан), бар покрај базен, Витамин бар, лоби бар, винарија, Jazz & Blues бар. Продавници, фризер, сервис за перење и пеглање, доктор, чување деца, салон за убавина, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција бесплатна во целиот хотел.
Спорт и забава:Отворени и затворени базени, базен за деца, лизгалици на вода, фитнес, сауна, Турска бања, парна бања, Џакузи, тениски игралишта, одбојка на плажа, кошарка, мини голф. Осветлување на тениски игралишта, опрема за тенис, куглање, билијард, масажа, Спа и центар за убавина, спортови на вода, нуркање, компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, спортски активности, кино, вечерни шоу програми. Мини клуб за деца со специјална програма.
Плажа: Хотелска приватна плажа, со камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.