Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ATTALOS SPORTS BELEK HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација:Хотелот се наоѓа на е 2 км од центарот на Белек .
Сместување : Сите соби имаат  TWC, ТВ, клима уред, мини бар (доплата), сеф, телефон, фен за коса, балкон.
Содржини: Ресторан, рецепција, бар покрај базен,бар на плажа, доктор.
Спорт и забава :Отворен  базен, детски базен, мал аквапарк со три слајдови, фитнес центар, турска бања, сауна, разни анимациски програми, мини клуб за деца,масажи и третмани во турската бања
Плажа :Одалечен е околу 2,7 км од плажата, до која се организира бесплатен превоз во сезоната според правилата на хотелот, со бесплатна употреба на лежалки и чадори .
Белешка: Ова е новоизграден хотел, кој ќе ги прими своите први гости во април 2020 година