Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ARMAS BELLA SUN
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Кумкој, 3 км од Сиде и Манавгат и 60км од аеродромот во Анталија.
Сместување : Хотелот има 372 соби.Сите соби се со сопствено купатило со туш, фен, клима, мини бар( сокови на пристигнување, сеф ( се доплаќа), сателитска ТВ, и музички канали, под со ламинат, балкон или француски балкон. Главен ресторан со шведска маса, А’ La Carte ресторани: Турска и Медитеранска кујна, барови околу хотелскиот комплекс, доктор, чување деца, хемиско, фризер, телефон, факс, интернет, продавници, рен а кар, дополнително се наплатуваат. WI FI се доплаќа.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, А’ La Carte ресторани: Турска и Медитеранска кујна, барови околу хотелскиот комплекс, доктор, чување деца, хемиско, фризер, телефон, факс, интернет, продавници, рен а кар, дополнително се наплатуваат. WI FI се доплаќа.
Спорт и забава: Надворешен базен за деца и возрасни, две водени лизгалици, фитнес центар, Турска бања, сауна, пинг понг, одбојка. Водени спортови, СПА и Wellness, масажа, билјард, комјутерски игри се доплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари на плажа и покрај базенот, во вечерните часови шоу програми неколку пати во неделата. Мини Клуб за деца од 4-12 години со различни активности и програми.
Плажа :Хотелска приватна плажа, 300 м од хотелот, песочна со лежалки, чадори и пешкири се бесплатни