Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Angella Family Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќи цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е дел од комплексот "Конаци" и се наоѓа во самиот туристички центар на Копаоник, во непосредна близина на ски стазите.

Соби: Располага со 35 соби и апартмани, сите модерно опремени со купатило, фен, ТВ, телефон, мини бар, сеф, Wi-Fi.

Хотелски содржини: Во склоп на Angella Family Hotel има главен ресторан во кој се служат пансионските оброци. Освен главниот ресторан, тука е А Ла Карт ресторанот "Салаш 137", како и лоби и аперитив бар. Дополнително, на располагање на гостите е Спа центарот во чиј состав има финска и инфраред сауна, парна бања, џакузи. Во склоп на хотелот има и продавница, ски остава, конгресен центар...