Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

Внесете ги параметрите на пребарување во филтерот. Доколку не го најдете бараниот резултат, Ве молиме контактирајте не

 

ЦРВЕНО МОРЕ & ХУРГАДА

Најпознатиот, подводен, тропски рај

Со Чартер летови повторно Ве носиме дирекно до брегот на Црвеното Море -  ХУРГАДА. Искористете ги големите Early Booking попусти за рани - "First Minute" резервации. Следете ја нашата понуда редовно за најактуелните понуди, промоции, Last Minute акции...

"LAST CHANCE" ХУРГАДА - 28.09

Последна шанса за летување во Хургада со директен чартер од Скопје на 28.09.2020 & можност за аранжмани со 7, 8, 9 или 10 дена! Враќањата се организирани на редовна линија со лесна конекција. Цените ги вклучуваат сите трошоци - авионски карти & аеродромски такси, ПЦР тест, Виза, All Inclusive. 

» Кон понуда...

 

 

Важна Информација - Ковид ПЦР Тест

Согласно последните одлуки на египетските здравствени власти, како би се обезбедила максимална здравствена безбедност на туристите, за влез во државата од 01.09.2020 е потребен негативен ПЦР Ковид тест не постар од 72 часа. На овој начин се овозможува реализација на екскурзиите кон Каиро и Луксор. Аурора Турс организира лесно и брзо тестирање пред поаќање, БЕСПЛАТНО.
» Прочитајте повеќе...

 

 
AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg

 

 
 

 

COVID19_SLIDER2_1140_.jpg


 

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време кое го поминувати со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно, време за Вас! Искористите ја приликата со Аурора Турс да летувате на некое од вашите омилени летувалишта по промотивни 'First Minute" цени


 

АНТАЛИЈА ЛЕТО 2020

Магична, Топла, Мека, Мераклиска земја 

Со Чартер лет Ве носиме дирекно до Анталискиот брег. Искористете ги големите Early Booking попусти за рани - "First Minute"  резервации. Следете ја нашата понуда редовно за најактуелните цени, понуди, промоции, Last Minute акции...

 
ШПАНИЈА ЛЕТО 2020

Барселона • Каталонија • Коста Брава

Долги песочни плажи, топли и бистри води на Средоземното Море, забава, тапас, сангриа, фламенко, Барселона... Покрај обалата на Коста Брава се наоѓаат најпознатите и најпосетувани летувалишта близу Барселона - Калеја, Санта Сузана , Пињеда Де Мар, Малграт Де Мар, Лорет Де Мар...

 

 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.